TREDAŞ 3x3 SOKAK BASKETBOLU TURNUVASI KAYITLARI BAŞLADI


30 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan “1. TREDAŞ Sokak Basketbolu Turnuvası” başvuruları alınmaya başladı.

Etkinliğe katılacak her bir kişinin aşağıda yer alan “1.TREDAŞ Sokak Basketbolu Sporcu Kayıt Formu” ve “1.TREDAŞ Sokak Basketbolu Takım Başvuru Formu”nu eksiksiz doldurup ıslak imza ile imzaladıktan sonra organizasyon tarihine kadar etkinlik komisyonlarına bırakmalıdır.


Önemli Not: Etkinlik komisyonları, Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, TREDAŞ Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli İl Müdürlükleri ile ilçelerde bulunan TREDAŞ Başmühendislikleri ve şeflikleridir.


Bilgi İçin:
Hakan SINIRLI - 0 549 800 59 59

TREDAŞ Spor Basketbol Kulübü’nün, 6-14 yaş arasındaki genç yıldızlar için düzenlediği yaz okulunda kayıt dönemi başladı.

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) çatısı altında 1988 yılından bu yana faaliyette bulunan TREDAŞ Spor Basketbol Kulübü, geleceğin yıldızlarını arıyor.

TREDAŞ Spor Basketbol Kulübü, 6-14 yaş arasındaki genç yetenekleri keşfetmek ve bu gençleri Türk sporuna kazandırmak için yeni dönem kayıtların başladığını duyurdu.

Deneyimli antrenörler Hakan Sınırlı ve Kaan Kosi’nin çalıştıracağı genç yetenekler, zihinsel ve fiziksel gelişimlerini destekleyecek önemli bir deneyimin parçası olacaklar.

1988 yılında Basketbol alt yapı faaliyetleri kapsamında, ilk ve ortaöğretim yaşlarında bulunan sporcuların ruh ve beden gelişimlerini sağlamak, bunun yanında sağlam, özgüvenli ve ahlaklı bireyler yetiştirmek amacıyla kurulan TREDAŞ Spor Kulübü, 31 yıldır çocuk ve gençlerin fiziksel aktivitelerini güçlendirmek için faaliyetlerini sürdürüyor.

TREDAŞ Spor yeni dönem kayıtları için detaylı bilgi aşağıdaki numaralardan alınabilir.

Antrenörler:
Kaan KOSİ: 0554 470 54 24
Hakan SINIRLI: 0549 800 59 59

Trakya Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (TREDAŞ) sponsorluğunda TRDEAŞ Spor U14 Basketbol Takımı, Tekirdağ U14 Erkekler Ligi’nde şampiyon oldu.

Trakya Bölgesinde kesintisiz ve kaliteli elektrik hizmeti sağlayan Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), bir yandan da bölge sporuna katkı sağlamaya devam ediyor. Tekirdağ İli kulüpler düzeyinde basketbol altyapı liglerinde birçok kategoride faaliyet gösteren IC Holding sponsorluğundaki TREDAŞ Spor, Tekirdağ U14 Erkekler Ligi’nde Şampiyon oldu.

Finalde, Çorlu Belediyesi Basketbol Takımı’nı yenerek şampiyon olan TREDAŞ Spor Basketbol U14 Takımı, şampiyonluk kupasını TREDAŞ Dağıtım Grup Direktörü Reşit Bilgili' ye takdim etti. Antrenör Çiğdem Göroğlu ve oyuncular mutluluklarını Bilgili ile paylaştı.

Oyuncular, şampiyonluklarını TREDAŞ yöneticileriyle birlikte kesilen pasta ile kutladı.

TREDAŞ, kurumsal sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde sporu ve sporcuları destekleyerek gençleri bu alana teşvik ediyor.

TREDAŞ Dağıtım Grup Direktörü Reşit Bilgili, spora ve sporcuya önem veren bir şirket olduklarının altını çizerek, “Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak durmaları için spor yapmaya teşvik etmeliyiz. Spor ile gençlerimizin bedensel ve ruhsal gelişimlerine fayda sağlayabiliriz. Kazanılan başarıların iyi ödüllendirilmesi ve özendirici olması gerekiyor. TREDAŞ olarak spora ve sporcuya sahip çıkmayı ve destek vermeyi görev sayıyoruz” diye konuştu.

Ödül törenine, Bilgili’nin yanı sıra TREDAŞ Mali İşler Direktörü Süleyman Can da katıldı.

TREDAŞ SPOR’DAN GALATASARAY’A TRANSFER

IC Holding bünyesinde enerji dağıtım faaliyeti gösteren Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), sosyal sorumluluk projesi kapsamında sponsorluğunu yaptığı TREDAŞ Spor’un 17 yaşındaki oyuncusu Emre Toprak Galatasaray Spor Kulübü’ne transfer oldu.

Galatasaray Spor Kulübü Basketbol Altyapı Antrenörü Burak Emin Uğur, daha önceden izlemeye aldıkları, beğendikleri ve Basketbol sporuna çok şey katacağı inandıkları TREDAŞ Spor’un başarılı oyuncusu Toprak’ı kadrosuna katmak için Tekirdağ’a geldi. TREDAŞ yetkilileri ile görüşen Uğur, resmi mukavele imzalayarak genç oyuncuyu Galatasaray Basketbol Kulübü’ne kattı.